Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Розробка сайту Дніпро
Создание сайтов в Днепре, в Украине

Повний комплекс послуг зі створення сайту у Дніпрі:

  • Створення сайтів на основі системи керування Joomla!® CMS;
  • Розробка сайту "під ключ"; 
  • створення логотипу, фірмового стилю для подальшого використання при створенні зовнішнього вигляду вашого сайту;
  • створення адаптивного сайту, який коректно відображається на будь-яких пристроях і дозволяє не створювати мобільні версії з налаштуванням під окремі види гаджетів;
  • Замовлення та налаштування хостингу;
  • Сертифікація сайту;
  • Пошукова оптимізація (SEO), просування сайту у пошукових системах;
  • Навчання замовника або його представників роботі із системою управління сайтом;
  • Віддалена робота, працюємо без передоплати, оплата можлива за безготівковим розрахунком.

Сайт, створений нами, буде працювати на будь-яких пристроях, сертифікований і його зможуть знайти користувачі інтернету за допомогою пошукових систем, а ми залишатимемося з вами на зв'язку, якщо раптом у вас виникнуть питання або ви захочете щось додати.

Створення сайту-візитки Дніпро

Типи сайтів:

Сайт візитка - динамічний, багаторівневий сайт на основі Joomla!® CMS.

Веб сайт містить інформацію про компанію, послуги, продукцію, прайс-листи, контактну інформацію, опис ваших послуг, продукції.

Створення Landing Page - лендинг сайту Дніпро

Landing Page - односторінковий сайт з динамічним виведенням вмісту на основі Joomla!® CMS. Динамічний вміст сторінки налаштовуємо за допомогою модуля JSN PageBuilder від JoomlaShine.

замовити створення мультимовного сайту Дніпро

Мультимовний сайт - динамічний, багаторівневий сайт на основі Joomla!® CMS.

Веб сайт містить інформацію про компанію, послуги, продукцію, прайс–листи, контактну інформацію, відгуки клієнтів. На сайті встановлений модуль мультимовності.

замовити створення корпоративного сайту Дніпро

Корпоративний сайт - динамічний, багаторівневий сайт на основі Joomla!® CMS.

Корпоративний сайт із каталогом товарів чи послуг – це оптимальне рішення для малих та середніх компаній, що працюють у сфері виробництва, торгівлі чи надання послуг. Сайт дозволить швидше та ефективніше взаємодіяти з клієнтами та мережею партнерів. 

замовити створення інтернет магазину Дніпро

Інтернет магазин - динамічний, багаторівневий сайт на основі Joomla!® CMS.

Ядро інтернет магазину - JoomShopping.

Інтернет магазин – сайт, націлений на продаж товарів у мережі Інтернет. Інтернет магазин не має географічних кордонів. Для користувача мережі зручно вибрати та купити все необхідне. Це чудове рішення для розвитку бізнесу за допомогою Інтернету.

Система управления сайтом Джумла

Система керування сайтом призначена для зручного редагування вмісту.

Ви, як власник сайту, матимете можливість змінювати вміст вашого сайту на власний розсуд. Інформацію на створених нами сайтах замовники додають та оновлюють самостійно.

Переваги системи управління Joomla!® CMS перед іншими аналогічними системами:

1. Joomla! є безкоштовним програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом, з необмеженими правами використання у будь-яких комерційних чи некомерційних цілях.

Вам дозволено змінювати, розповсюджувати або навіть розширювати та покращувати її, щоб інші розробники також могли скористатися вашими напрацюваннями.

2. Мультимовність, завдяки якій ви можете створювати сайти 72 мовами.

3. Більше 7500 розширень для Joomla!

Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр  Создание сайтов на Joomla Днепр

4. Підтримка GDPR*, починаючи з Joomla! 3.9
* постанову Європейського Союзу, за допомогою якої захищають персональні дані всіх осіб у Європейському Союзі.

5. Єдина потужна модель MVC.

6. Двохфакторна аутентифікація для адміністраторів сайту, алгоритм BCrypt.

7. Joomla! має вбудовані налаштування SEO, що робить її дуже зручним інструментом для просування сайту у пошукових системах.

8. Joomla! має потужну та гнучку систему управління доступом для користувачів та адміністраторів сайту.

9. Спільнота Joomla, що постійно розвивається!

Наше портфолiо:

Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина  Создание сайта Днепр Украина 

Телефонуйте нам - ви отримаєте детальну консультацію з усіх питань.

+38 (098) 668-8000, +38 (050) 708-8880