Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Рекламна візуалізація, УкраїнаВізуалізація дозволяє найбільш повно уявити зовнішні характеристики майбутнього об'єкта і має певний ступінь інформативності. Вона є ефективною формою демонстрації для створення презентації та конкурсних проектів.

Рекламна візуалізація – це фотореалістичне перспективне зображення, створене для залучення клієнтів до продукту виробництва чи об'єкту нерухомості.

Детальніше: Рекламна візуалізація

Архітектурна візуалізація екстер'єру, УкраїнаАрхітектурна візуалізація – це фотореалістичне перспективне зображення архітектурного рішення проектованої будівлі чи споруди.

Концепцію архітектурно-мистецького рішення можна побачити за допомогою візуалізації будівлі або споруди. 3D візуалізація екстер'єру дасть можливість побачити та внести необхідні редагування на етапі ескізування.

Архітектурну 3D візуалізацію екстер'єру можна подати замовнику як наочний результат роботи за проектом. Демонстрація візуалізації дозволить показати врахування всіх побажань клієнта. Перспективні зображення є невід'ємною частиною пакета документів. Їх використовують у ході проведення будівельних робіт та при авторському нагляді.

Детальніше: Архітектурна візуалізація екстер'єру

Візуалізація комплексної забудови, УкраїнаВізуалізація комплексної забудови – напрямок візуалізації екстер'єру, який характеризується великим проектним обсягом, у якому представляється архітектурне рішення житлового району з опрацьованою інфраструктурою та благоустроєм території.

Візуалізація комплексної забудови дуже корисна у сучасному архітектурному проектуванні. Вона дозволяє побачити майбутню концепцію проекту та використовувати зображення як рекламу на банерах, брошурах та сайтах з метою майбутнього продажу житлових площ.

Зображення візуалізації комплексної забудови можна надати замовнику як наочний результат проектної роботи та визначити його побажання.

Детальніше: Візуалізація комплексної забудови

Архітектурна анімація, УкраїнаАрхітектурна анімація – відеоматеріал презентації, за допомогою якого зможете найвигідніше та інформативно продемонструвати інфраструктурні, просторові та художні особливості проекту індивідуального житлового будинку, котеджу, селища, житлового комплексу, багатоквартирного будинку, будівлі громадського чи промислового призначення.

Архітектурна анімація є найцікавішим матеріалом презентації, яка дозволить зацікавити інвесторів та покупців. Планувальне рішення генерального плану території, благоустрій ділянки та загальний архітектурно-художній образ об'єкта легко сприймаються завдяки послідовному відеоряду.

Детальніше: Архітектурна анімація

Візуалізація інтер'єру, УкраїнаВізуалізація інтер'єру – це фотореалістичне перспективне зображення дизайн-рішення інтер'єру для дому, квартири чи ряду взаємозалежних просторів.

Візуалізація інтер'єру допомагає зрозуміти концепцію проекту та внести необхідні зміни на етапі проектування. Фотореалістичні зображення візуалізації інтер'єру дозволяють детально опрацювати елементи інтер'єру та підібрати відповідний декор. Ілюстрацію візуалізації інтер'єру можна продемонструвати замовнику як наочний результат загального художнього рішення.

Детальніше: Візуалізація інтер'єру

Створення панорами 360 архітектурної візуалізації екстер'єру, УкраїнаПанорамний у ландшафтному дизайні – це спосіб реалістичного відображення простору з можливістю його прокручування на 360°.

Панорами дозволяють створити ефект "присутності" в проектованому просторі, тому стають джерелом додаткової інформації про проект, представленої в доступній та цікавій формі, які підійдуть як для презентації замовнику так і потенційному покупцю, а отже вони стають інструментом реклами та маркетингу.

Детальніше: Створення панорами 360 ° архітектурної візуалізації екстер'єру

замовити види зверху та схеми планувального рішення, УкраїнаЗображення видів зверху та планувальні схеми – це спосіб передачі архітектурно-функціонального рішення та зонування простору.

Ці зображення допомагають зрозуміти основні співвідношення приміщень та масштаб меблів. За допомогою планувальних схем можна визначити загальний рівень комфортності житла. Такі схеми є додатком до основних планувальних креслень і можуть бути презентаційними матеріалами для замовників або покупців.

Детальніше: Види зверху та схеми планувального рішення

Замовити 3D віртуальний тур, Україна3D тур квартирою або територією житлового комплексу - це спосіб реалістичного відображення тривимірного простору за допомогою движка Unreal Engine.

3D тур дозволить створити ефект «присутності» в проектованому просторі та є джерелом додаткової інформації про проект, представлений у доступній та цікавій формі. Інтерактивний тур дозволить оцінити архітектурно-мистецьке рішення інтер'єру чи екстер'єру комплексно, сприймаючи об'єм цілісно з декоративним наповненням та стилістичним впливом елементів один на одного.

Детальніше: 3D віртуальний тур