Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Візуалізація інтер'єру, УкраїнаВізуалізація інтер'єру – це фотореалістичне перспективне зображення дизайн-рішення інтер'єру для дому, квартири чи ряду взаємозалежних просторів.

Візуалізація інтер'єру допомагає зрозуміти концепцію проекту та внести необхідні зміни на етапі проектування. Фотореалістичні зображення візуалізації інтер'єру дозволяють детально опрацювати елементи інтер'єру та підібрати відповідний декор. Ілюстрацію візуалізації інтер'єру можна продемонструвати замовнику як наочний результат загального художнього рішення.

Перспективні зображення є невід'ємною частиною пакету документів, що використовуються під час проведення ремонтних робіт та необхідні при авторському нагляді.

 • Візуалізація інтер'єру житлових будівель
 • Візуалізація інтер'єру громадських будівель

Для оцінки вартості та термінів виконання робіт з архітектурної візуалізації необхідно скласти технічне завдання на екстер'єрну візуалізацію.

Технічне завдання включає такі креслення та документи:

 • план приміщення з розміщенням меблів;
 • план підлоги;
 • план стелі;
 • план висвітлення;
 • розгортки по стінах приміщення;
 • добірка основних оздоблювальних матеріалів та текстур із зазначенням їх розташування;
 • добірка всіх предметів декору, меблів, техніки з посиланнями на бібліотеку 3d моделей, сайти виробників або зазначенням артикулів;
  фотографії та зображення інтер'єрів схожої стилістики.

Креслення за проектом бажано надавати в електронному форматі програм AutoCAD, ArchiCAD. Досвід роботи нашої дизайн-студії дозволить виконати проект за відсутності повного обсягу необхідної інформації.

Основні етапи виконання робіт

Етап 1. про узгоджене технічне завдання виконується перший ескіз основного обсягу сцени без матеріалів, текстур та наповнення елементами декору. Замовником затверджуються правильність геометрії та ракурси, вносяться перші коригування.
До коригувань відносяться незначні зміни оздоблення, предметів меблів чи декору.

Етап 2. Створення нами візуалізації інтер'єру з матеріалами, текстурами та основними елементами декору. Затверджуються матеріали та основні елементи наповнення сцени. Проходить другий етап коригування замовником. Можливі коригування: незначні зміни у матеріалах та текстурах обробки. Після погодження зображень замовник оплачує аванс за роботу у розмірі 50% від обговореної вартості проекту.

Етап 3. Після закінчення роботи Ви отримуєте 4-10 перспективних зображень з постобробкою з роздільною здатністю 3840х2160 пікселів. Характеристики для фінальних зображень можуть змінюватись за вашими побажаннями. Повна оплата вартості проекту замовником.

Ціна та строки виконання робіт

Візуалізація інтер'єру житлових будівель у сучасному стилі – 8 у.о. за 1 м2 

 • Термін виконання першого етапу для одного приміщення: 3-5 робочих днів.

Візуалізація інтер'єру житлових будівель у класичному стилі – 10 у.о. за 1 м2 

 • Термін виконання першого етапу для одного приміщення: 4-6 робочих днів.

Візуалізація інтер'єру громадських будівель – вартість згідно з ТЗ.

 • Термін виконання першого етапу одного приміщення – від 3 робочих днів.

Ціни вказані в умовних одиницях. Оплата провадиться у гривнях, при цьому сума, що підлягає оплаті, визначається за офіційним курсом доларів США, встановленим НБУ. 
(www.bank.gov.ua). 

У разі потреби у прискореному отриманні візуалізації ви можете надіслати нам на погодження технічне завдання та готову модель в ArchiCAD або 3ds Max, щоб ми могли оцінити, чи зможемо з нею працювати та оцінити термін виконання робіт.