Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Створення інтерактивних програм, презентації, анімації, Unreal Engine, Україна

Промисловий дизайнер здатний створити та впровадити в життя дизайн об'єкта будь-якого ступеня складності, починаючи його концепцією та закінчуючи досвідченим зразком чи прототипом. У процесі дизайну він має якісно представити свій проект.

Щоб показати об'єкт у дії, його функціональні можливості, змінність частин виробу – використовується анімація. Вона дозволяє уявити всі види об'єкта, його функціональні можливості та повністю розкрити проектний задум дизайнера.

Інтерактивність розкриває характер та рівень взаємодії між об'єктами. Відсутність розбиття на інструментальне та виконавче середовище дозволяє використовувати одні й ті самі засоби під час розробки, і під час виконання, це дає можливість змінювати форму, колір та фактуру виробів та одразу бачити результат цієї зміни.

Інтерактивна анімація реалізується за допомогою програмування. Для створення інтерактивної презентації промислового виробу дизайн студія «ТВОРЧА СИЛА» використовує Unreal Engine.

Електронна презентація, візуалізація проекту неможлива без комп'ютерної анімації. Тривимірні архітектурні, промислові та природні об'єкти, персонажі, будь-які неживі предмети – «оживають» завдяки 3D анімації.

З появою 3D анімації стало можливим показати тривимірні моделі з усіх боків і зсередини. 3D моделі перетворюються на складні механізми, у яких можуть дійти всі рухливі деталі.

Принципи проектування за допомогою САПР-систем дозволяють у стислі терміни створювати дизайн концепції. САПР-системи пропонують можливості для швидкого коригування, анімації як цілого складання, так і окремих її компонентів.