Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

1. Ви телефонуєте і розповідаєте про те, що вам потрібно, описуєте основні завдання, які хочете вирішити за допомогою сайту. У мережі мільйони сайтів, тому якщо ви нам дасте два, три посилання на сайти, які вам подобаються або на сайти ваших конкурентів – ми зробимо краще, ніж у них. За вашими завданнями ми повідомляємо вам про кінцеву ціну за сайт.

2. Якщо ціна узгоджена, ми створюємо зображення сторінок сайту та надсилаємо їх вам. За вашими коригуваннями ми вносимо зміни до цих зображень.

3. Після узгодження зовнішнього вигляду сторінок сайту ми створюємо сайт на основі системи управління із цим зовнішнім виглядом на нашому хостингу. Ви перевіряєте його функціонал, як він відображається на мобільних пристроях.

4. Ми замовляємо хостинг та ім'я сайту на вас чи вашу компанію. Після оплати хостингу та доменного імені у нас з'являється можливість налаштовувати сайт на вашому хостингу, що ми робимо. Наповнюємо сайт інформацією, надісланою вами. При необхідності робимо переклад та обробляємо всі зображення.

5. За погодженням робочого сайту на вашому хостингу ви оплачуєте нашу роботу. Ми надаємо вам логін та пароль від системи управління сайтом, та навчаємо вас адмініструвати ваш сайт.

6. Якщо це необхідно – ми отримуємо та налаштовуємо сертифікат на вашому сайті. Дизайн студія «ТВОРЧА СИЛА» – представник в Україні Європейського центру сертифікації «CERTUM».

7. Ще ми можемо виконати роботи з пошукової оптимізації сайту – SEO та додати ваш сайт на сканування до пошукових систем. Через три тижні після додавання сайту до пошукових систем ми можемо просувати ваш сайт за допомогою пошукового трафіку. 

Усі наші сайти ми підтримуємо безкоштовно. У разі виникнення питань ми завжди на зв'язку.

Вартість наших робіт вказана щодо умовних одиниць. Оплата провадиться у гривнях, при цьому сума, що підлягає оплаті, визначається за офіційним курсом доларів США, встановленим НБУ на момент оплати.

Розробка сайту ведеться "під ключ". Це означає, що весь комплекс робіт візьме він дизайн студія «ТВОРЧА СИЛА».

Великий досвід віддаленої роботи дозволяє нам реалізовувати проекти будь-якої складності без особистої зустрічі із замовником. В цьому випадку все спілкування, коригування по створенню сайту, навчання відбуваються по телефону та електронною поштою.