Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Щоб замовити хостинг, зареєструвати ім'я домену, натисніть на банері, або перейдіть за посиланням: UKRAINE hosting


Заказать Украинский хостинг у провайдераUKRAINE hosting - український хостинг-провайдер, компанія, яка надає послуги з розміщення сайтів на своїх серверах. Наявність цілодобової підтримки 24/7 дозволить вам отримати оперативну підтримку хостингу. Власний датацентр дозволить легко нарощувати інфраструктуру.

Панель керування хостiнгом написана спеціально під UKRAINE hosting та надає функціонал, якого немає у стандартних програмах управління хостингом у реселерів. Продуктивність обладнання, пропускна спроможність каналів, безлімітна пошта, сканер вірусів, двофакторний захист кабінетів користувачів від злому дозволять вам швидко просунути ваш сайт у пошукових системах, отримати всі послуги на найвищому рівні в одному місці та захистити свій сайт.

Хостинг – важлива основа для вашого сайту.

  • Для встановлення системи керування сайтом (CMS) радимо тарифний план: "Сайт" (базовий план для невеликих сайтів)
  • Дискова квота 1Gb, PHP, база даних mySQL, трафік необмежений, пошта тощо.
  • Послуги хостингу можна оплачувати за безготівковим розрахунком.

Хостинг провайдери та хостинг реселери.

Реселлинг хостинга УкраинаРеселлінг хостингу - це можливість організувати власну хостингову компанію та продавати хостинг під своїм брендом. Фактично, це ваш бізнес з технічною підтримкою хостинг провайдера або хостинг реселлера > хостинг провайдера – в залежності від компанії, у якої ви купуєте хостинг. Бізнес, що не потребує суттєвих фінансових вливань.

З позиції клієнта гідності хостинг реселлера у можливій низькій вартості хостингу, можливих індивідуальних якісних консультаціях та можливій нестандартній конфігурації хостингу з особливими налаштуваннями.

Хоча у багатьох хостинг реселерів ціна хостингу втричі - п'ять разів вища, ніж у провайдера. Реселлером хостингу може бути будь-який малокваліфікований школяр, від якого ви навряд чи отримаєте адекватну технічну підтримку. Якщо реселлер закриє свій обліковий запис, всі бази та дані вашого облікового запису будуть втрачені безповоротно. 


Відмінності хостинг-провайдерів.

Хостинг провайдер УкраинаХостинги провайдери можна розділити на тип сервера: віртуальний, віртуальний виділений, виділений і хмарний.

Також хостинги можна розділити за тарифами в залежності від: дискового простору, кількості баз даних MySQL, кількості сайтів.

Існує чотири типи серверів.

Віртуальний сервер. Сайт розміщується на одному фізичному сервері з іншими. Дисковий простір сайту обмежений, а ресурси споживаються спільно. Ваш тарифний план визначає кількість дискового простору та процесорного часу.

Підходить для більшості типів веб-сайтів.

Віртуальний виділений сервер. Для кожного сервера визначено мінімум ресурсів. Крім того, з'являється доступ до ядра операційної системи. Це дозволяє віддалено перезавантажувати сервер, а також повністю контролювати процеси та систему загалом.

Оптимальний варіант для великого проекту, що розвивається.

Виділений сервер. Надійність та гнучкість таких серверів наближається до знака нескінченності.

Оптимальний варіант для великих сайтів із великим потоком відвідувачів.

Хмарний сервер (IAAS). Ваші дані зберігаються на сервері, в якому можливо все – починаючи від вибору операційної системи та конфігурації комп'ютера, закінчуючи будь-якими змінами в системі та навіть об'єднанням серверів у кластер.

Варіант найбільше підходить для онлайн-ігор, електронної корпорації.