Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Візуалізація комплексної забудови, УкраїнаВізуалізація комплексної забудови – напрямок візуалізації екстер'єру, який характеризується великим проектним обсягом, у якому представляється архітектурне рішення житлового району з опрацьованою інфраструктурою та благоустроєм території.

Візуалізація комплексної забудови дуже корисна у сучасному архітектурному проектуванні. Вона дозволяє побачити майбутню концепцію проекту та використовувати зображення як рекламу на банерах, брошурах та сайтах з метою майбутнього продажу житлових площ.

Зображення візуалізації комплексної забудови можна надати замовнику як наочний результат проектної роботи та визначити його побажання.

Дизайн студія пропонує послуги візуалізації комплексної забудови у двох категоріях:

 • Візуалізація житлових комплексів із прилеглою територією;
 • Візуалізація громадських будівель із опрацюванням прилеглої території.

Для оцінки вартості та термінів виконання робіт необхідно скласти технічне завдання візуалізації комплексної забудови.

Технічне завдання на візуалізацію комплексної забудови включає такі креслення та документи:

 • фасади будівель;
 • плани поверхів та покрівлі;
 • розрізи будівель;
 • генеральний план території з прив'язками будівель, розташуванням об'єктів інфраструктури, розташування елементів благоустрою та видових точок;
 • список основних оздоблювальних матеріалів та текстур із зазначенням їх розташування;
 • зображення елементів декорування фасадів будівель;
 • зображення об'єктів благоустрою території;
 • зображення комплексної забудови схожої стилістики.

Креслення за проектом бажано надавати в електронному форматі програм AutoCAD, ArchiCAD. Досвід роботи нашої дизайн-студії дозволить виконати проект за відсутності повного обсягу необхідної інформації.

Етапи виконання робіт

Етап 1. За узгодженим технічним завданням виконується перший ескіз основного обсягу сцени без матеріалів, текстур та наповнення елементами декорування фасадів. Замовник затверджує правильність геометрії та ракурси, вносить перші коригування. Можливі коригування: незначні зміни у деталях будівлі чи споруди.

Етап 2. Створення нами архітектурної візуалізації сцени з матеріалами, текстурами та основними елементами благоустрою, насиченням рослинністю території. Затверджуються матеріали та основні елементи наповнення сцени. Проходить другий етап коригування замовником. Можливі коригування: незначні зміни у матеріалах та текстурах обробки. Після погодження зображень замовник оплачує аванс за роботу у розмірі 50% від обговореної вартості проекту.

Етап 3. Створення нами візуалізації з повним заповненням сцени, опрацюванням деталей. Внесення замовником остаточних незначних змін.

Етап 4. Фінальна візуалізація зображень. Після закінчення наших робіт Ви отримуєте 5-10 перспективних зображень з роздільною здатністю 3840х2160 пікселів. Характеристики для фінальних зображень можуть змінюватись за вашими побажаннями. Повна оплата вартості проекту замовником.

Ціна та строки виконання робіт

Візуалізація комплексної забудови з повним моделюванням об'єктів – від 2000 у.о.

 • Термін виконання першого етапу: 7-10 робочих днів.

Візуалізація комплексної забудови з урахуванням готових моделей будівель з ArchiCAD - від 1700 у.о.

 • Термін виконання першого етапу: 5-7 робочих днів.

Ціни вказані в умовних одиницях. Оплата провадиться у гривнях, при цьому сума, що підлягає оплаті, визначається за офіційним курсом доларів США, встановленим НБУ. 
(www.bank.gov.ua).