Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Вітаємо вас на сайті дизайн студії «ТВОРЧА СИЛА»!

До вашої уваги ми пропонуємо створення сайтів різної складності: від простих сайтів візиток, що вигідно презентують вашу компанію до великих інтернет магазинів.

Landing page

Створення LANDING PAGE, односторінкового сайту Житомир

Це односторінковий сайт, або як кажуть "лендінг пейдж, посадкова сторінка". 

Такий сайт замовляють коли потрібно в стислий термін запустити бізнес в інтернеті. У цьому випадку ми підключаємо контекстну рекламу, яка наводить цільовий трафік на сайт.

Сторінка такого сайту зазвичай присвячена одному товару чи послузі.

Сайт вiзитка

створення сайту-візитки Житомир

Це 5 - 10 інтернет-сторінок, на яких представлені ваші пропозиції, інформація про компанію, галерея, контакти та багато іншого, що може охарактеризувати вашу компанію.

Відвідувачі сайту набагато швидше стануть вашими клієнтами, оскільки зможуть самостійно ознайомитися з послугами та проаналізувати інформацію про ваші товари чи послуги. 

Сайт каталог

створення сайту-каталогу Житомир

Сайт каталог - інтернет ресурс з усім необхідним набором функцій, на якому представлена вся пропонована вами продукція з можливим поділом за категоріями. Додатково сайт може мати модулі для пошуку за каталогом, стрічку новин, відгуки, зворотний зв'язок та інший функціонал.

Сайт каталог схожий на інтернет магазин, за одним винятком – відсутність кошика для онлайн замовлень.

Iнтернет магазин

створення інтернет-магазину Житомир

Інтернет-магазин дозволить вам вести продаж по всьому світу без прив'язки до місцевості.

Зручний опис та пошук необхідного дозволить вам позбавитися необхідності найму обслуговуючого персоналу для роботи з клієнтами.

Можливість здійснювати покупки, не виходячи з дому та доставки додому, можуть остаточно переманити клієнта звичайного магазину на вашу користь.

Розробка сайту Житомир
Створення сайтів у Житомирі, Україна

Наші переваги:

 • створення сайтів "під ключ";
 • Створення адаптивних сайтів, які коректно відображаються на мобільних пристроях;
 • Налаштування хостингу;
 • отримання сертифіката (SSL, EV);
 • Пошукова оптимізація сайтів;
 • Просування сайтів у пошукових системах;
 • Навчання представників замовника роботі в системі керування сайтом;
 • Робота без передоплати, оплата нашої роботи за фактом виконання за безготівковим розрахунком або сплативши рахунок у банку.

Портфолiо:

Создание сайта Украина Житомир  Создание сайтов Украина Житомир  Создание сайта в Житомире  Создание сайтов Житомир  Создание сайта Украина  Создание сайта Украина Житомир  Создание сайтов Украина Житомир  Создание сайта в Житомире  Создание сайтов Житомир  Создание сайта Украина  Создание сайта Украина Житомир  Создание сайтов Украина Житомир  Создание сайта в Житомире  Создание сайтов Житомир  Создание сайта Украина  Создание сайта Украина Житомир  Создание сайтов Украина Житомир  Создание сайта в Житомире  Создание сайтов Житомир  Создание сайта Украина  Создание сайта Украина Житомир  Создание сайтов Украина Житомир  Создание сайта в Житомире  Создание сайтов Житомир  Создание сайта Украина  Создание сайта Украина Житомир  Создание сайтов Украина Житомир  Создание сайта в Житомире  Создание сайтов Житомир  Создание сайта Украина  Создание сайта Украина Житомир  Создание сайтов Украина Житомир  Создание сайта в Житомире  Создание сайтов Житомир  Создание сайта Украина  Создание сайта Украина Житомир 

webline Ukraine Zhytomyr

Сайти ми створюємо на основі Joomla!® CMS.
Вона призначена для зручного редагування вмісту вмісту сайту.

Переваги системи керування Joomla!®:

 • Joomla! є безкоштовним програмним забезпеченням з відкритим вихідним кодом, з необмеженими правами використання у будь-яких комерційних чи некомерційних цілях.
 • Мультимовність, завдяки якій ви можете створювати сайти 72 мовами.
 • Більше 7500 розширень для Joomla!

Создание сайта на Joomla Житомир Украина  Создание сайтов на Joomla Житомир Украина  Создание сайта на Joomla Житомир Украина  Создание сайтов на Joomla Житомир Украина  Создание сайтов на Joomla Житомир Украина  Создание сайта на Joomla Житомир Украина  Создание сайтов на Joomla Житомир Украина  Создание сайта на Joomla Житомир Украина  Создание сайтов на Joomla Житомир Украина  Создание сайта на Joomla Житомир Украина  Создание сайтов на Joomla Житомир Украина  Создание сайта на Joomla Житомир Украина  Создание сайтов на Joomla Житомир Украина  Создание сайтов на Joomla Житомир Украина  Создание сайта на Joomla Житомир Украина  Создание сайтов на Joomla Житомир Украина  Создание сайтов на Joomla Житомир Украина  Создание сайта на Joomla Житомир Украина 

 • Підтримка GDPR*, починаючи з Joomla! 3.9
  * постанову Європейського Союзу, за допомогою якої захищають персональні дані всіх осіб у Європейському Союзі.
 • Єдина потужна модель MVC.
 • Двохфакторна аунтифікація для адміністраторів сайту, алгоритм B-Crypt.
 • Joomla! має вбудовані налаштування SEO, що робить її дуже зручним інструментом для просування сайту у пошукових системах.
 • Joomla! має потужну та гнучку систему управління доступом для користувачів та адміністраторів сайту.
 • Спільнота Joomla, що постійно розвивається!