Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Замовити промисловий дизайн, Україна

Зараз епоха маркетологів, а це означає, що зовнішній вигляд виробу є одним із ключових факторів, що визначають популярність та попит на цей виріб. Саме з цієї причини ключова цінність виробу зміщується з виробу як такого у бік емоцій та вражень споживача, що взаємодіє з ним. З іншого боку, не можна продати виріб тільки за рахунок його візуальних особливостей, без технологічної складової.

Створення ідеї нового проекту, концепту від ескізів деталей до зовнішнього вигляду, його аналіз – робота промислового дизайнера. Промисловий дизайн дозволяє відповісти всім потребам, які стоять перед виробом, обміркувати його конструкцію, матеріали, спосіб застосування та впровадити інновації.

Детальніше: Промисловий дизайн

Створення інтерактивних програм, презентації, анімації, Unreal Engine, Україна

Промисловий дизайнер здатний створити та впровадити в життя дизайн об'єкта будь-якого ступеня складності, починаючи його концепцією та закінчуючи досвідченим зразком чи прототипом. У процесі дизайну він має якісно представити свій проект.

Щоб показати об'єкт у дії, його функціональні можливості, змінність частин виробу – використовується анімація. Вона дозволяє уявити всі види об'єкта, його функціональні можливості та повністю розкрити проектний задум дизайнера.

Інтерактивність розкриває характер та рівень взаємодії між об'єктами. Відсутність розбиття на інструментальне та виконавче середовище дозволяє використовувати одні й ті самі засоби під час розробки, і під час виконання, це дає можливість змінювати форму, колір та фактуру виробів та одразу бачити результат цієї зміни.

Інтерактивна анімація реалізується за допомогою програмування. Для створення інтерактивної презентації промислового виробу дизайн студія «ТВОРЧА СИЛА» використовує Unreal Engine.

Детальніше: Створення анімації на основі Unreal Engine

Створення інтерактивних презентацій, програм на Unreal Engine, Дніпро, УкраїнаГоловна ідея створення інтерактивної презентації полягає в тому, щоби оцінити зовнішній вигляд виробу на етапі його проектування. Візуалізація об'єкта в реальному часі з точки зору споживача, швидка зміна секцій, матеріалів та кольорів дозволить оцінити варіанти та вибрати найкраще рішення відповідно до візуальної мети.

Ми створили інтерфейс на основі програми Unreal Engine. Цей інтерфейс дозволить скоротити час створення інтерактивної презентації.

Детальніше: Створення інтерактивної презентації на основі Unreal Engine