Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Створення інтерактивних презентацій, програм на Unreal Engine, Дніпро, УкраїнаГоловна ідея створення інтерактивної презентації полягає в тому, щоби оцінити зовнішній вигляд виробу на етапі його проектування. Візуалізація об'єкта в реальному часі з точки зору споживача, швидка зміна секцій, матеріалів та кольорів дозволить оцінити варіанти та вибрати найкраще рішення відповідно до візуальної мети.

Ми створили інтерфейс на основі програми Unreal Engine. Цей інтерфейс дозволить скоротити час створення інтерактивної презентації.

 Використання САПР систем для створення моделей інтерактивної презентації

3D модель виробу, його вузли створено за допомогою CAD програми. Такий підхід дозволяє використовувати точні розміри деталі та візуально оцінити складання у просторі. 3D модель можна використовувати у системі підготовки виробництва, яка створює програми для верстатів із числовим програмним управлінням. Це значно прискорює процес виготовлення ексклюзивної деталі.

Аналіз CAD моделі дозволяє визначити слабкі місця у конструкції, за якими потрібен особливий контроль.

Деталь не проектується окремо від виробу, для якого призначена. Одна деталь визначає яку форму та розмір повинні мати інші. При редагуванні секції ви зможете бачити, як зміни впливають на виріб в цілому.