Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Архітектурна анімація, УкраїнаАрхітектурна анімація – відеоматеріал презентації, за допомогою якого зможете найвигідніше та інформативно продемонструвати інфраструктурні, просторові та художні особливості проекту індивідуального житлового будинку, котеджу, селища, житлового комплексу, багатоквартирного будинку, будівлі громадського чи промислового призначення.

Архітектурна анімація є найцікавішим матеріалом презентації, яка дозволить зацікавити інвесторів та покупців. Планувальне рішення генерального плану території, благоустрій ділянки та загальний архітектурно-художній образ об'єкта легко сприймаються завдяки послідовному відеоряду.

Робота над проектом архітектурної анімації починається після узгодження зображень інтер'єрної чи екстер'єрної візуалізації.

Інформація, яка допоможе нам отримати найближчий до ваших побажань результат

  • короткий текстовий сценарій;
  • повідомлення, позначки або вказівки, які потрібно розмістити у відео;
  • музичний чи голосовий супровід;
  • приклади відео схожої стилістики.

На момент створення архітектурної анімації геометрія будівель чи інтер'єрів, матеріали узгоджені із замовником. Правки вносяться виключно в побудову відеоряду, освітлення, швидкість руху та напрямок камери.

Основні етапи виконання роботи

Етап 1. Розробляється весь відеоряд, зміна освітлення, швидкість руху та напрямок камери. Замовник отримує відеоролик низької якості, на якому видно всю геометрію і композицію кадрів, матеріали відображаються умовно без обчислення глобального освітлення. Матеріали та художні деталі затверджуються раніше на етапі візуалізації. На даному етапі погоджуємо погоду, світло, ракурси зйомки, довжину та сюжет остаточного відео.

Етап 2. На основі узгодженого ескізного варіанта ролика ми робимо візуалізацію всіх зображень та їх зведення. Архітектурний відеоролик виконується у роздільній здатності FullHD, 1920х1080 пікселів, 30fps.

Ціна архітектурного анімаційного відеоролика та терміни виконання робіт

Вартість анімаційного ролика розраховується з урахуванням його тривалості.

Екстер'єрна анімація індивідуальних житлових будинків – 10 у.о. /1 секунда.

  • Термін виконання першого етапу: 3-5 робочих днів.

Екстер'єрна анімація комплексної забудови – 10 у.о. /1 секунда.

  • Термін виконання першого етапу: 7-10 робочих днів.

Інтер'єрна анімація – 10 у.о. /1 секунда.

  • Термін виконання першого етапу: 3-5 робочих днів.

Ціни вказані в умовних одиницях. Оплата провадиться у гривнях, при цьому сума, що підлягає оплаті, визначається за офіційним курсом доларів США, встановленим НБУ. 
(www.bank.gov.ua).