Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Поисковые системы, куда добавляем ваш сайт на сканированиеПісля того, як ми проводимо роботи з пошукової оптимізації, ми надаємо запит пошуковим системам, щоб вони просканували ваш сайт. "Спайдери" додають до баз даних пошукових систем усі ті фрази, які ми прописали при пошукової оптимізації.

Це важливо, т.к. Для подальшого просування сайту потрібно, щоб у базах даних пошукових систем були всі фрази, за якими Ви хочете, щоб Ваш сайт займав перші місця. Якщо сайт не оптимізований - не відомо які фрази, взяті з текстів вашого сайту за своїми алгоритмами "Спайдери" додадуть до баз даних пошукових систем.

ICO page google Пошукова система №1 у світі - Google
"Спайдер" Google швидко обходить сторінки та додає до індексу. Перевага Google - його здатність індексувати документи не тільки у вигляді HTML-файлів, але також документи у форматах PDF, RTF, PS, DOC, XLS, PPT, WP5 та інших. При цьому Google дозволяє моментально конвертувати сторінки у зазначених форматах у звичайний HTML-файл, що звільняє користувача від необхідності мати спеціальне програмне забезпечення для доступу до файлу.
ICO page yahoo

 

Пошукова система №2 у світі - Yahoo!
Для додавання сайту необхідно мати Yahoo! ID. Також ваш сайт автоматично буде доданий до індексу ще однієї пошукової системи AltaVista.

ICO page bing

 

Пошукова система компанії Майкрософт - Bing
Bing чудово шукає англомовні сайти.

ICO page yandex

 

Популярна в Росії пошукова система - Яндекс

ICO page iua

 

Популярний український портал - i.ua

ICO page meta

 

Популярна українська пошукова система - Мета
Додасть ваш сайт до бази відразу після заповнення форми. Є можливість вказати частоту поновлення інформації на вашому сайті.

Є ще безліч пошукових систем, проте трафік пошукових систем, наведених вище, у сумі становить 99% загального пошукового трафіку.