Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Що таке ім'я домену?Информация о доменном имени Украина

Доменне ім'я – це унікальна назва сайту, за яким його знаходять. Тобто, набравши ім'я домену в будь-якому браузері, ви будете перенаправлені на сайт, з відповідною інформацією.

Iмена доменiв розрізняють між собою за рівнями та доменними зонами.

Ви, напевно, звертали увагу на закінчення імен сайтів. Приміром .ua .com .dp.ua .org .biz. Це і є доменна зона. Вам належить вибрати для свого сайту доменну зону. Кожна зона має свої особливості, у реєстрації, майбутньому просуванні вашого сайту в пошукових системах, у територіальному розташуванні.

Дизайн студія "ТВОРЧА СИЛА" підкаже вам оптимальний вибір доменної зони.

Доменна зона – це домен першого рівня. Домени другого рівня відображають саму назву сайту. Домени третього рівня – це домени в рамках одного сайту. Імена розділяються крапками.

Наприклад, доменне ім'я help.meta.ua - help (третього).meta (другого).ua (першого).

Термін реєстрації доменуCрок регистрации доменого имени Украина

Мінімальний термін реєстрації домену – один рік. Далі, необхідно щорічно продовжувати цей домен. Якщо вам не цікаво це доменне ім'я, то ви можете просто не платити за його продовження, після закінчення терміну реєстрації це доменне ім'я звільнитися і може бути зареєстроване іншим користувачем.

Регистрация доменного имени УкраинаРеєстрація імені домену

Доменне ім'я можна зареєструвати на фізичну особу (на вас за паспортними даними) і на юридичну особу (на вашу організацію, вказавши відповідні реєстраційні дані). Паспортні дані та реєстраційні дані організації обов'язково потрібно вказувати дійсні, інакше ваш домен може бути у вас вилучений відповідно до правил адміністрування доменів.

Перевірити зайнятий домен чи ні, зареєструвати або перенести доменне ім'я ви можете на сайті хостинг компанії.

Юридический аспект УкраинаЮридический аспект

В даний час термін «доменне ім'я» добре відомий і зрозумілий, проте ця категорія досі не набула загальноприйнятого правового визначення. На сьогоднішній день у жодній країні світу доменне ім'я законодавчо не визнається об'єктом права інтелектуальної власності. Доменне ім'я може бути об'єктом угод та входити до складу нематеріальних активів підприємства.