Создание сайтов Украина, SEO, продвижение, ТВОРЧА СИЛА

+38 (098) 668-80-00
+38 (050) 708-88-80

f UA UA

f RU 2RU

Ціни вказані в умовних одиницях. Оплата провадиться у гривнях, при цьому сума, що підлягає оплаті, визначається за офіційним курсом доларів США, встановленим НБУ на момент платежу (www.bank.gov.ua). 

Ціна корпоративного сайту, сайту-каталогу Украiна

Корпоративний сайт, сайт каталог - динамічний, багаторівневий сайт на основі Joomla!® CMS.

Містить базу даних товарів чи послуг, інформацію про компанію, види діяльності, продукцію, прайс–листи, контактну інформацію, докладний опис продукції чи послуг, можливість оформлення замовлення “online”, спеціалізовані статті з видів діяльності, новини, презентаційні матеріали для створення іміджу, відео матеріали і т.д. На такому сайті розміщують інформацію, необхідну для клієнтів, партнерів чи працівників компанії. На сайті встановлений модуль мультимовності. Можливе додавання кількох адміністраторів, які відповідають за свій напрямок діяльності компанії, які оперативно оновлюватимуть на сайті інформацію, пов'язану з їх діяльністю.

Корпоративний сайт із каталогом товарів чи послуг – це оптимальне рішення для малих та середніх компаній, що працюють у сфері виробництва, торгівлі чи надання послуг. Такий сайт дозволить швидше та ефективніше взаємодіяти з мережею партнерів та клієнтів.